חברת OneTech הינה חברת בניית אתרים שהוקמה על ידי הנדסאי תוכנה בוגר הטכניון ועובדיה הינם בעלי ניסיון רב בתחום מזה שנים רבות. עובדי החברה מעבירים והעבירו הדרכות בתחום בין השאר למוסדות ממשלתיים ובנו ועיצבו עשרות אתרים בטכנולוגיות שונות.

אנו ב – OneTech מתמחים בעיצוב, בנייה וקידום אתרי אינטרנט. אנחנו לא עוד חברה שיודעת לבנות אתרים אלא חברה שיודעת גם להתנהל מול הלקוח ולגרום לו להיות מרוצה מהעבודה שנעשתה עבורו. ב – OneTech – אינטרנט בשיא הטכנולוגיה, שמנו לעצמינו למטרה ללוות את הלקוח לכל אורך הפרויקט תוך תשומת לב מרבית לרצונות שלו גם בפרטים הקטנים, והכול תוך שקיפות מלאה.

פיתוח בטכנולוגיות

בניית האתר מתבצעת על ידינו בשפות התכנות המקובלות כיום, והינן:CSS, HTML5, JavaScript, ASP, ASP.NET. ועיצוב האתר מתבצע בעזרת תוכנות גרפיות, כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, פיירוורקס ועוד.

  • צוות הפיתוח
  • ישיבת צוות
  • תהליך העבודה

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

    OneTech – אינטרנט בשיא הטכנולוגיה

    אחת הבעיות הנפוצות ללקוח שאינו מתחום בניית אתרי האינטרנט הינה תחזוקת האתר והזנת התכנים לאחר סיום ההקמה. בעלי אתרי אינטרנט רבים מזניחים את תחזוקת האתר בגלל שאינם מתמחים בתחום ועלויות התחזוקה הכוללות איש מקצוע שיזין את התכנים גבוהות. אנו ב – OneTech מבינים את הלקוח, ומערכת הניהול שלנו הינה ממערכות הניהול הנוחות והפרקטיות שישנן כיום, ונותנת ללקוח גם אם אינו מבין דבר בתחום, את האפשרות לנהל את האתר שלו ולהוסיף בו תכנים מתי שירצה ובקלות רבה תוך שימוש ביישומים פשוטים וכך לא יצטרך להוציא כסף על ניהול האתר שלו על ידי איש מקצוע.

    בשביל האתר שלך, אתה צריך את המקצוענים ביותר. אנו ב – OneTech נייעץ לך על פי הצרכים שלך והתקציב שלך מהו המוצר הטוב ביותר עבורך, ונתפור לך את החליפה המתאימה ביותר למידותיך. אנחנו נקים לך את האתר שתמיד חלמת עליו.