יש לכם עסק שזקוק לנוכחות אמיתית ברשת? החלטתם לצאת לדרך חדשה ולפתוח חנות וירטואלית? הקמה של חנות ברשת היום היא נגישה מתמיד. הגולשים מחפשים הצעות חמות ומשתלמות ברשת והיד שלהם קלה יותר על ארנק התשלומים כשהוא וירטואלי. לא בכדי עולם הקניות ברשת נמצא בצמיחה מתמדת.

בניית חנות וירטואלית חייבת להיעשות בחוכמה ותוך הבנה מדוקדקת של התנהגות הגולשים. הגולשים הפוטנציאלים שלכם מגיעים לחנות גם דרך הסלולר ובזכות ההתאמה למובייל תגבירו את הקניות ישירות מהמובייל.

להגביר את האמינות שלכם בעיני הגולשים

כדי לבנות חנות וירטואלית לא צריך להקים אתר נפרד. הקמה של כמה אתרים לעסק אחד דורשת מכם לבצע קידומים נפרדים, מה שידרוש מכם זמן, כסף ויגרור חוסר מיקוד ופגיעה בתוצאות. לכן, האתר צריך להכיל בתוכו את החנות הווירטואלית.

הגולשים יבצעו קניות בחנות הווירטואלית רק אם הם יקבלו מכם רושם של מקום אמין. כדי לעורר אמינות בקרב הגולשים יש להשתמש בשיטות אבטחה וסליקה מוכרות. לדוגמא, כדי לקבל תשלומים באתר תצטרכו לבצע סליקת כרטיסי אשראי או להטמיע אפשרויות תשלום של PayPal. האפשרויות האלה מוכרות לגולשים מאתרים גדולים אחרים ומעלים את האמינות שלכם בעיניהם.

בנוסף, קיימות שיטות אבטחה לאתרי מסחר, כמו רמת אבטחה SSL ודומיהם, שכאשר הן מופעלות ניתן לבצע תשלומים מאובטחים ולמסור פרטים של כרטיס אשראי באתר ללא חשש.

 • גלריית אתרי תדמית
 • גלריית אתרי תדמית רספונסיביים
 • שיווק ברשתות חברתיות

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  יתרונותיו של חנות רספונסיבית

  • חווית הגלישה בחנות וירטואלית בטאבלט או בסמארטפון היא מהנה ובאווירה הגורמת לגולשים להיות נינוחים יותר בזמן הקנייה. המחקרים מראים שיותר ויותר גולשים מבצעים קניות דרך מכשירי המובייל, ולכן האתר חייב להיות מותאם למסכים הללו.
  • מעורבות הגולשים בתוכן גבוהה יותר: הגלישה במובייל מעלה את רמת העמודים הנצפים באתר, את זמן השהייה באתר ולבסוף גם את המכירות.
  • התאמה למנוע חיפוש: רמת ה- SEO של אתרים רספונסיביים, במיוחד של חנויות מקוונות, מושפעת מאוד ממידת ההתאמה למובייל.
  • מיתוג חזק יותר: אתר מותאם מעלה את רמת האמינות בעיני הגולשים וגם משדר עדכניות ורמת הקשבה גבוהה יותר לצרכי הגולשים.
  • התאמה מירבית של החנות לתמונות המוצרים והשירותים המופיעים באתר.
   

  למה חשוב שהחנות תהיה מותאמת למובייל?

  בניית אתר רספונסיבי תורמת לקידום האתר במנוע החיפוש ולנראות של האתר במכשירים של הגולשים. חנות שאינה מותאמת למובייל תפספס את כל הגולשים בטאבלט ובסמארטפון באופן קבוע.

  מרבית הגולשים שלי הם ממחשב נייח. האם אני צריך אתר רספונסיבי?

  כן. היום הגולשים מגיעים לאתר דרך כמה מכשירים. הם יכולים להתחיל את הגלישה במחשב הנייד ולעבור לסלולר. המגמה היום ברורה ופונה לעבר קניות ברשת המותאמות למובייל. אם החנות לא תהיה מותאמת למובייל היא תישאר מאחור גם בעיני הגולשים וגם בעיני מנוע החיפוש.

  האם הגולשים מתנהגים באופן שונה בחנות בהתאם למכשיר?

  הנתונים מראים שגולשים בסלולר ובטאבלט מבלים זמן רב יותר באתר ובוחנים יותר מוצרים בזמן הביקור בחנות.