כיום, בעידן שבו רובם המכריע של האנשים מבצע חיפוש מידע והשוואת מחירים לפני כל רכישת מוצר או שירות כלשהו, חשיבותו של הקמת אתר לעסק הינה, איך לומר, מכרעת. לא בכדי, כיום בניית אתרים לעסקים, מכל סוג למעשה, הינה בגדר השקעה ידועה מראש עבור בעל עסקים המודעים למשמעות הרבה של נראות בית העסק שלהם ברשת האינטרנטית המופלאה.

הצעד הראשון באסטרטגיה עסקית מנצחת

בניית אתר לעסק, יוצרת עבורך פלטפורמה עיסקית יעילה, הניתנת למדידה ומעקב סטטיסטי מתמיד וכזו המאפשרת לך, כבעל עסק, לראות ולהבין מה בדיוק, מעניין את הלקוחות שלך. אנו בחברת OneTech מתמחים בבניית אתרים לעסקים מכל מגוון תחומי העיסוק, תוך התאמה מרבית של העיצוב הגראפי, ממשק הגלישה וקונספט האתר הכללי, הן לסוג העסק ולאופיו הספציפי והן לקהל היעד הרלוונטי.

 • צוות הפיתוח והגרפיקה
 • גלריית אתרי תדמית
 • אשת צוות הפיתוח
 • ישבית צוות לתכמון והקמת העסק

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  הסוד שמאחורי בניית אתר לעסק

  בניית אתרים לעסקים באופן מקצועי מתחשבת במספר גורמים, וביניהם:

  בעל העסק – בניית אתרים לעסקים ב OneTech – מתאפיינת בפאנל ניהול פשוט להפעלה ואינטואיטיבי, על מנת שאתה כבעל העסק תוכל לנהל את האתר ולשלוט בו באופן מלא, לנהל את התכנים והתמונות וכו'.

  העסק – הבנה מלאה, כוללת ועמוקה של העסק, תחום פעילות וה'עולם' שבו הוא מתקיים.הלקוח – כפי שכל בני האדם שונים זה מזה כך ניתן גם למצוא שוני וייחודיות בכל בית עסק. אין כל משרדי עורכי הדין זהים כפי שגם אין כל החנויות לכלי בית זהות. על כן בניית אתרים לעסקים, שונה בתכלית בין עסק אחר למשנהו ומצריכה אפיון ספציפי ומדוייק של כל עסק לגופו.

  הלקוח – כל עסק הוא בעל אופי שונה, מצריך מבעליו משאבים שונים וכמובן שגם קהל היעד והלקוחות הפוטנציאלים הם שונים בתכלית. בניית אתרים לעסקים מצריכה מאיתנו, וממך כבעל העסק המכיר בצורה הטובה ביותר את לקוחותיו, ליצור אפיון, מדוייק עד כמה שרק ניתן, של הלקוח הפוטנציאלי, ולבנות את האתר בהתאמה אליו.

  טכנולוגיית האתר – ההתפתחות הטכנולוגית המואצת של השנים האחרונות מראה את אותותיה בצורה נרחבת גם בכל הקשור בעולם האינטרנט. חדשות לבקרים אנו נתקלים בדפדפן אינטרנט חדש, רזולוציית מסך שונה ומשונה או גרסאות על גבי גרסאות של דפדפני האינטרנט הקיימים. לכן, אנו תמיד נמצאים "עם האצבע על ההדק" ודואגים להתעדכן בכל רגע נתון על כל העדכונים, החדשות והשינויים בכל הקשור לעולם האינטרנט בכלל ולתחום בניית האתרים בפרט.

  מיתוג העסק שלך – זה OneTech

  OneTech מעמידה לרשותך את צוות המומחים שלה לבניית אתר לעסק שלך, משלב גיבוש הרעיון והאפיון הראשוני של אתר העסק שלך- עד ל"העלאת האתר לאוויר". בכל רגע שבו תבקש או תצטרך ייעוץ או תמיכה לגבי אתר האינטרנט של העסק שלך – נהיה שם עבורך.

  אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר לפגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום, עבור בניית אתרים לעסקים מנצחים!