קידום אתרים בגוגל הוא הכלי החשוב ביותר בו תשתמשו על מנת לקדם את העסק שלכם, או את אתר האיטרנט שלכם. המשמעות של קידום אתרים בגוגל הוא בראש ובראשונה להופיע בראש הרשימה, בעת חיפוש דרך מנוע החיפוש של גוגל. היום רוב רובם של חיפושי הרשת נעשה דרך גוגל, משתמשים רבים שמים את גוגל כדף הבית שלהם ואחרים משתמשים רק בדפדפן כרום ששייך לחברת גוגל. לכן כדאי לכם בתור בעלי אתר להופיע במקום הראשון בדפי החיפוש של גוגל.

גוגל עצמה מציעה לכם אפשרות קידום אתרים בגוגל על ידי הופעה בראש הדף, על ידי כך שתופיעו כקישור ממומן, בתוך המסגרת המעט צהבהבה. ישנם תמיד מספר אתרים אשר קישורים אליהם מופיעים בה. אלו הם אתרים שמשלמים לגוגל על מנת להופיע תמיד בראש הרשימה בחיפוש רלוונטי של לקוח פוטנציאלי.

למשל אם יש לכם חברת גינון ואדם יחפש בגוגל את המילים "טיפול בגינה", האתר שלכם יופיע בקישורים הממומנים וכך השגתם עוד לקוח פוטנציאלי. גוגל יודע לייצר מצב בו אתם תופיעו בכל חיפוש שיהיה רלוונטי מבחינת מילות המפתח שלכם.

 • SEO
 • פרסום ברחבי האינטרנט
 • רשתות חברתיות
 • תוכנית עבודה לקידום אתר

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  קידום ע"י חברה מקצועית

  דרך נוספת להשיג קידום אתרים בגוגל היא על ידי חברה המתמחה בקידום אתרים בגוגל. בעצם החברה המתמחה תעבוד איתכם על יצירת דף נחיתה, שזהו הדף הראשון באתרכם, שיהיה מהיר, מאורגן, מסודר ומדויק כך שמנוע עיבוד המידע של גוגל יחליט כי על האתר שלכם להופיע בראש הרשימה של החיפושים הרלוונטים.

  חברות כאלו ידרשו לרוב פחות כסף מאשר מודעה ממומנת של גוגל והן תמיד יעזרו לכם בעידכון מתמיד של האתר שלכם, על מנת שלעולם לא תרדו בדירוג, ברשימה המופיעה ללקוח הפוטנציאלי דרך מנוע החיפוש של גוגל. קידום אתרים בגוגל היא הדרך הטובה ביותר להשיג לקוחות חדשים, אם תבצעו זאת נכון ועם החברות הנכונות תמיד תגיעו ללקוחות חדשים מהר יותר ובאופן מתמיד.

  יתרונות וחסרונות

  קידום של אתרים אורגני הוא זול בצורה משמעותית מקידום אתרים ממומן, בו אנו משלמים עבור מודעת פירסום בעמוד החיפוש של גוגל. קידום אתר אורגני הוא קידום שמתבצע על ידי שילוב תוכן איכותי, מקורי ורלוונטי בתוך תוכן האתר וזאת באמצעות ביצוע אופטימיזציה של האתר על כל דפיו.

  קידום מסוג זה נתפס בעיני הגולשים כאמין יותר וכך הם יבחרו לרוב בקישור האורגני, מאשר בקישור הממומן, אפילו שלכאורה הוא ממוקם במקום נמוך יותר ברשימת התוצאות. חסרונות שיטת קידום אתרים אורגני, יהיו הצורך שלנו בהשקעה מירבית בתוכן וניהול האתר שלנו, מה שעלול לגבות זמן יקר עד שהאתר יצליח לעלות באופן אורגני לראש רשימת התוצאות בחיפושים השונים. כמו כן קידום אתרים מהסוג האורגני דורש עידכון ושיפור האתר באופן קבוע גם לאחר העלתו, מה שמצריך עבודה, מחשבה וזמן רב לעיתים.