מדריך קידום אתרים זה נועד לעזור לאלו שמעוניינים לבצע אופטימיזציה בסיסית לאתר ולקבל מידע על עולם ה –SEO . מדריך זה יסביר על חשיבותה של כותרות העמודים, תיאורי העמודים, הוספת מילות מפתח לדפים, אופן ביצוע אופטימיזציה לאתר, וזמן טעינת האתר ועוד.

חלק מבעלי אתרים אינם מעוניינים לשלם עבור שירותי קידום אתרים, וישנם מספר פעולות בסיסיות אשר יש לבצע בשלבי בניית האתר, חברת OneTech מציע לכם שירות חדש ובחינם אשר מסביר ומדריך אתכם כיצד לבצע פעולות בסיסיות ולשמור על רמה גבוהה של איכות הדפים והתכנים.

בעזרת מדריך קידום אתרים תוכלו לקבלת את כל המידע הנדרש לשם עליית האתר לאוויר או טיפול באתר קיים ולהתחיל לראות תוצאות אשר משפיעות על תוצאות החיפוש אך זה עדיין מצריך חברה אשר מתמחה בקידום אתרים.

לכל שאלה הנכם מתבקשים לשלוח מייל ונשמח לעמוד לשירותכם!

טיפול בזמן טעינת האתר

השפעת זמן טעינת דף על קידום האתר

השפעת זמן טעינת האתר משפיע על קידום האתר ועל חוויית המשתמש, לכן מומלץ לקרוא את המדריך הבא לקבלת מידע על זמני טעינת האתר ואופן שיפורם.

רשתות חברתיות

שיווק האתר באמצעות גוגל פלוס ופייסבוק

גוגל אוהבת את הרשתות החברתיות בזכות האינדיקציה לגבי מעורבות הגולשים, לכן שיווק האתר באמצעות גוגל פלוס ופייסבוק הינו חיינו עבור כל עסק וכל אתר אינטרנט, למדריך המלא לחצו כאן

צפיפות מילות מפתח

צפיפות מילות מפתח - עד כמה היא חשובה?

ממחקרים ומקדמי אתרים נודע שאחוז צפיפות מילות המפתח בתוכן האתר משפיע על איכות ודירוג העמוד, לכן כל מאמר חייב להיות איכותי ומקורי וללא דחיסת ביטויי מפתח, לכתבה המלאה לחצו כאן

בניית קישורים פנימיים

בניית קישורים פנימיים כמו מלך

רוצים לדעת איך לבנות קישורים פנימיים כמו מלך? לחצו כאן למעבר למאמר הבא המסביר על החשיבות של הוספת קישורים פנימיים בתוך האתר, ומהם כללי האצבע לתחילת הדרך לפיתוח קישורים פנימיים.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש

כאשר אנחנו רוצים להופיע תוצאות החיפוש של גוגל מומלץ לעבור על המדריך הבא אשר יסביר לכם בקצרה על הפעולות הדרושות להשלמת אופטימיזציה בסיסית לאתר, כנסו עכשיו למדריך הבא והתחילו כבר היום להתקדם בתוצאות החיפוש.