אתר תדמית הוא כבר מזמן לא רק כרטיס ביקור שמתחיל באותיות www. אתר תדמית מספר את הסיפור של העסק, מציג את כל המוצרים והשירותים שלך לגולשים באתר,מחזק את המותג ומהווה פלטפורמה מדהימה ויעילה לשמירה על קשר עם הלקוחות שלך.

בעלי עסקים רבים כבר גילו את היתרונות שאתר תדמיתי, מעוצב ומקצועי, מעניק לעסק שלהם. הרי לא מעט פעמים, אם לא במרבית הפעמים, הלקוח גולש באתר שלך ומחפש מידע רלוונטי ורק לאחר מכן הוא פונה אליך ישירות זו בדיוק הסיבה שבגללה בניית אתר תדמית הינה, ניתן לומר, בגדר חובה, לכל בית עסק – באשר הוא.

בניית אתר תדמית יעיל, שמציג ללקוח את כל המידע הרלוונטי עבורו, בצורה נוחה, פשוטה וזמינה ולמעשה עונה לו על כל השאלות בכמה שפחות זמן, הוא האתר התדמיתי שאותו אתה רוצה עבור העסק שלך.

 • גלריית אתרי תדמית
 • גלריית אתרי תדמית
 • בניית אתר
 • ישיבת צוות לתכנון ובניית האתר

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  תדמית – זה כל הסיפור

  כשהלקוח שלך מדבר איתך בטלפון הוא לא באמת יודע מי 'עומד' מולו. הוא לא יודע איך אתה נראה, איך נראה בית העסק שלך והוא "נאלץ" לסמוך על מה שתגיד לו על מנת לגבש בראשו סכימה כלשהי של החברה או המותג שאותו אתה מייצג. בדיוק לשם כך נוצר לו הפלא השיווקי אשר נקרא בניית אתר תדמית.

  אתר תדמיתי, כאמור מציג לגולש את העסק, מרכולתו והסיפור שמאחוריו. אך חשוב מכך, אתר תדמיתי יוצר עבור הגולש עולם שלם דימויים ומסרים הקשורים בך ובעסק עצמו, הכולל קבלת רושם ראשוני של גודל העסק, יצירת מדדי אמינות כלפי העסק וכו'. על ידי התאמת האתר למסר שאותו אתה מבקש להעביר באתר, תוכל לפנות בצורה ממוקדת ונכונה יותר אל ללקוחותיך הפוטנציאלים ולהפיק שיעור המרה גבוה יותר בין לקוח פוטנציאלי ללקוח בפועל.

  מבנה אתר פשוט ויעיל, עיצוב ממשק משתמש גרפי נכון והעברת המסרים הנכונים לגולש באתר, הם אלו שקובעים, בשורה התחתונה, את מידת האפקטיביות של האתר התדמיתי שלך. אל תתפשר על פחות מהטוב ביותר, כי כשמדובר בבניית אתר תדמית, זה הזמן שבו אתה קובע איך אתה נראה בעיני עשרות או מאות גולשים המבקרים באתר שלך ולומדים להכיר אותך.

  העסק שלך הוא ה"בייבי" שלך? אם כך חשוב שתדע שתדמית העסק שלך – זה הכל. לכן, אינך יכול להרשות לעצמך פחות מהטוב ביותר עבור אתר תדמיתי לעסק. אצור עמנו קשר עוד היום לקביעת פגישת אפיון ראשונית עבור הקמת אתר תדמיתי מקצועי, גם לעסק שלך!

  המומחים לבניית אתרים תדמיתיים

  אנו ב – OneTech, מתגאים בכל פעם מחדש בקהל לקוחותינו העשיר והמגוון, שכבר זכה לבניית אתר תדמיתי מנצח, ברמה הגבוהה ביותר, בטכנולוגיות האחרונות והחדישות ביותר ובהתאם לסטנדרטים הנוקשים ביותר בתחום בניית האתרים.

  צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד גם לשירותכם לבניית אתר תדמיתי בהתאמה אישית.