אופן בניית האתר מתבצע בבחירת מערכות ניהול תוכן אשר דרכה נוכל לשלוט האתר, ישנם מגוון סוגי מערכות מבוססות שדרכם ניתן לבנות אתרי אינטרנט ללא צורך בכתיבת קוד, בניית אתרים וורדפרס נותן לבונה האתר את כל הכלים והאפשרויות להקמת האתר, חברות רבות מציעות שירותי בניית אתרים וורדפרס והוא נבנה בקוד פתוח אשר ניתן לערוך ולעשות שינויים כפי שהינם רוצים, אי לכך חשוב לציין שלא ניתן לעצב את האתר כפי שאנחנו רוצים, מכיוון שזוהי מערכת עם תבניות מוכנות ולא ניתן לערוך אותם או לעצב כפי שהיינו רוצים שהאתר יראה.

אם אתם חושבים על בניית אתר חדש, חשוב להדגיש שבאמצעות אתרי וורדפרס תוכלו לשדרג את האתר, אך בחירת העיצוב תלויי בתבנית אשר תבחרו, לאחר בחירת התבנית עוברים לשלב התאמה לשפה העברית, והוספת אלמנטים אשר נרצה לראות בחזית האתר.

 • גלריית אתרי תדמית
 • גלריית אתרי תדמית
 • גלריית אתרים

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  תבניות האתר

  ישנם מגוון סוגי תבניות אשר מותאמות לכל אחד ואחד, וניתן לבחור כל תבנית שנרצה אך הבחירה כרוכה בתשלום למעצב הטמפלייט אשר עבד שעות רבות על התבנית.

  תוספים ואלמנטים לוורדפרס

  באמצעות אתרי וורדפרס תוכלו במספר לחיצות על העכבר להוסיף תוספים עבור SEO קידום האתר, וחיבור לגוגל אנליטיקס וגם הוספת גלריית תמונות ועוד, כל אלו דורשים עבודה רבה מאחורי הקלעים ולפעמים הקוד שמנועי החיפוש רואים הוא מיותר ואינו מסודר, וכך זה עלול לפגוע לנו בקידום האתר בשלב מאוחר יותר ואף אי הופעה במנועי החיפוש.

  שירותי OneTech

  אנו מציעים לכם שירותי בניית אתרים אשר מותאמת אישית לבחירתכם, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת מערכת ניהול התוכן אשר דרכה תוכלו לשלוט על האתר, חשוב לציין שאין לנו תבניות מוכנות כמו באתרים שנבנו באמצעות הוורדפרס אלא אנו מתאימים כל אתר לגופו, כל לקוח בוחר את העיצוב אשר הוא רוצה ואנו בונים את האתר בצורה הטובה ביותר ותוך הקפדה על סדר פקודות האתר.

  חשוב לציין שקוד האתר אשר מנועי החיפוש חשופים אליו משפיע על דירוג האתר ואפן הצגתו בתוצאות החיפוש, אנו ב – OneTech דואגים לסדר הפקודות אשר יופיעו בצורה יסודית ונקייה.

  כפי שהנכם כבר שמים לב בניית אתרי וורדפרס הינם תבנית אחידה עם עיצוב שונה, זוהי סוג של מגבלה אם נרצה בעתיד להוסיף תוספות לאתר, אצלנו לעומת זאת צוות המתכנתים דואג לסידור האתר תוך שילובו עם צוות העיצוב ללא פגיע בהוספת אלמנטים נוספים בעתיד.

  מעכת ניהול התוכן שלנו תואמת ומתעדכנת כל הזמן לדרישות השוק ולמנועי החיפוש השונים.

  הזמינו היום שירותי בניית אתרים של חברת OneTech אשר מתמחה בבנייה ועיצוב האתר בהתאמה אישית. השאירו את פרטיכם בטופס צור קשר.