מדריכים אלו נכתבו עי צוות האתר, הם נועדו לעזור לגלוש למצוא את המדריך המתאים ולקבל מידע על כל נושאים בתחום הכרת המחשב והאינטרנט וגם מדריכים לבניית אתרים וקידום אתרים שיעזור וייתן טיפים בנושא, על מנת שעוד גולשים יוכלו לקבל מידע מעבר לידע הנרכש עד כו.

כנסו עכשיו לאחד מהמאמרים שאתם מעוניינים לצור בו ידע, והתחילו בביצוע אחר ההוראות אשר מפורטות מדריך. כל מדריך מסביר בקצרה על הפעולות שיש לבצע בכל שלב ושלב, בסיום כל מאמר ניתן לעבור למאמר הבא וכך לצבור ידע רחב בתחום הכרת המחשב והאינטרנט וגם לקבל מידע על בניית אתרים, עיצוב אתרים, חנות וירטואלית וכמובן קידום אתרים. אם ברצונכם לקבל מידע על נושאים שהנכם מעוניינים לצבור ידע, צור קשר עכשיו באתר ובקשו את המדריך שישנה לכם את חוויית הגלישה ואף את נוחות השימוש בעולם האינטרנט.

מדריך קידום אתרים

מדריך קידום אתרים

מדריך זה יסביר לכם כיצד לטפל באופטימיזציה בסיסית ועל החשיבות של כותרות העמודים ותיאורי העמודים אשר חשובים למנועי החיפוש השונים, לפני עליית האתר לאוויר חשוב לעבור על מדריך זה וליישם אותם באתר החדש. למידע נוסף כנסו עכשיו למדריך קידום אתרים.

מדריך CSS

מדריך CSS

מדריך זה נועד למשתמשים אשר מעוניינים לשלב CSS בתוך אתר האינטרנט שלהם, תוך מספר דקות תוכלו כבר ליצור קובץ CSS ולשלב אותו באתרכם. כנסו עכשיו וכבר התחילו לעבוד עם CSS.

מדריך HTML

מדריך HTML

מדריך HTML נועד לחיזוק וריענון הזיכרון, בעמוד הבא תוכלו לקבל מידע רחב על כל פקודות ופונקציות בשפת התגיות HTML, המדריך מחולק לפי פרקים ועל פי סדר בניית אתר. כנסו עכשיו והתחילו מהשיעור הראשון לבנות אתר בסיסי.