אצלנו ב- OneTech בניית אתרים מתחילים את הקידום עוד בשלב בניית האתר, וזאת מתוך ההבנה שללא ראייה ארוכת טווח אתר האינטרנט יישאר ללא מבקרים וללא תנועה ויפספס את מטרתו. ולכן, כל מרכיבי ההקמה הכוללים עיצוב, תוכן, קוד האתר ועוד חוברים למה שקרוי "קידום ושיווק האתר". ואת זה אנחנו עושים במספר דרכים:

 • SEO
 • רשתות חברתיות
 • PPC
 • SEO

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  קידום אתרים בגוגל

  קידום אתרים בגוגל בצורה אורגנית הוא שונה מקידום ממומן, בכך שהוא מבוצע באופן אורגני, על ידי התאמת האתר שלנו למערכת הסריקה של גוגל וזאת בעזרת שילוב תוכן איכותי וניתוח האתר ובנייתו כך שיהיה בעל תוכן ענייני ורלוונטי, אשר יעלה את האתר בעמודי החיפוש של גוגל באופן טיבעי ללא צורך במודעה ממומנת. קידום אורגני בגוגל הוא שיטה מוכרת ופופלארית המאפשרת גם לבעלי עסקים קטנים להגיע למגוון גדול של לקוחות פוטנציאלים ללא השקעה רבה מידי.

  קידום אתרים אורגני

  קידום אורגני הינו הקידום הטבעי של אתר ברשת האינטרנט בכלל, ובמנועי החיפוש בפרט ובראשם כמובן גוגל. הצד האורגני של תוצאות החיפוש הינו הצד הימני בדף החיפוש של גוגל וכולל דירוג של האתרים בכל ביטוי שהגולש מחפש על פי פרמטרים שונים שהעיקרי בהם הוא מידת רלוונטיות הדף המבוקש אל מול הביטוי המחופש.

  שמירה על רלוונטיות של אתר כוללת הוספת תכנים מעניינים ונותני ערך לגולש, וכן עיצוב האתר וניווט באתר באופן כזה שיעניין את הגולש, וישאיר אותו כמה שיותר זמן בתוך האתר. את כל אלה עושים במהלך זמן חיי האתר, אך אם תשתית ההקמה הינה טובה, מנועי החיפוש "יסמנו" את האתר כאתר בעל ערך ובעל רלוונטיות גבוהה כבר בהתחלה ויתנו לו נקודות זכות על פני אתרים אחרים איכותיים פחות. את כל אלו אנו ב – OneTech עושים כבר בשלב ההקמה בכדי לתת לאתר שלך את האפשרות להיות מקודם פוטנציאלית כבר בראשיתו.

  קידום אתרים ממומן

  בצד הקידום האורגני שאורך זמן רב, ישנו הקידום הממומן שמביא כניסות לאתר באופן מיידי וזאת על ידי "קניית קליקים" מגוגל. אם האתר שלנו לא יהיה כזה שכשגולש יכנס אליו הוא יידע מיד מה עליו לעשות ואיזו פעולה לבצע, כגון: רכישת מוצר, השארת פרטים, ועוד, אנו נבזבז כסף רב על קניית הכניסות. אנו ב – OneTech מתמחים בבניית אתר שתתאים לקידום ממומן ותגרום לגולש לבצע את הפעולה אותה אנו רוצים שיבצע.

  גולשים שקראו עמוד זה התעניינו בעמודים הבאים: