שני המונחים קידום ובניית אתרים הם אומנם מונחים שונים אך הם תומכים אחד בשני. כל בנייה של אתר מכילה בתוכה גם הליך של קידום אתר ובכל קידום אתר יש להחשיב כבר בשלב בנייתו. כדי לבנות את האתר הטוב והפעיל ביותר עלינו לחשוב על הקידום שלו כבר בשלבי הקמתו, זאת כדי לא לבזבז כסף ומשאבים נוספים לצורך קידומו אחרי שהוא כבר עלה לאוויר וקיים. במהלך תהליך בניית האתר אפשר לדאוג לקדם אותו תוך כדי הליך הבנייה ולהכין אותו לכך שיוכל להיות במקום הראשון בכל מנועי החיפוש הרלוונטיים.

 • SEO
 • ישיבת צוות לבניית תוכנית עבודה
 • רשתות חברתיות
 • גלריית אתרי תדמית

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  כיצד מתבצע שלב קידום והבנייה

  קידום ובנייה של אתרים מתבצע על ידי הליך אופטימיזציה כבר בשלב קידום ובנייה של אתר. ניתוח של מהות האתר, המוצר או העסק אותו הוא מתכוון למכור ולשווק וקהל היעד שיחפש את המוצר הזה, הוא זה שמוביל ליכולת שלנו לבחור מילות מפתח רלוונטיות שיקושרו לאתר ואותן להדגיש בתוך תוכן איכותי ורלוונטי באתר.

  ברגע שנדאג לשלב את הליך הקידום והבנייה של אתרים יחדיו, נוכל אפילו לבחור איך לא לעצב את אתרנו. לדוגמא אם בעבר בניית אתרים באמצעות פלאש היה פופולארי והעיד על יוקרה של אתר, כיום כמעט ולא נמצא אתרים חדשים בנבנים אך ורק על בסיס שיטה זו וזאת משום שמנועי החיפוש מתקשים לסרוק אתרים מהסוג הזה ולכן קשה לקדם אותם באופן הזה במנועי החיפוש.

  חשיבות הקידום והבנייה

  אתר יכול להיות מעוצב באופן מדהים, לעבוד חלק ואפילו להציע לקהל היעד שלו מוצר שיכול להציל את חייהם. אך כל עוד אנשים לא ישמעו על האתר הזה, או יוכלו להגיע אליו בחיפוש פשוט בגוגל, האתר ייעלם ולא יהיה שימושי לאף אחד.

  חשיבות הקידום היא קריטית לכל אתר שבעליו רוצים להגיע לחשיפה מקסימלית וזאת הסיבה כי יש להשקיע במקביל בקידום ובניית אתרים.