החלטתם לבנות אתר באינטרנט ומתחילים לקבל מגוון רחב של הצעות מחיר לאתרי תדמית ואתרי מסחר אלקטרוני, הדבר הראשון שאנו שמים לב בהצעת מחיר הינו המחיר אשר מופיע בתחתית ההסכם או החוזה שקיבלנו מחברת הבניה, הרבה אנשים לא יודעים את המשמעויות של בניית אתרי תדמית לבין חנות וירטואלית, לכל אחד יש את היתרונות על פני השני וכל אחד נראה ונבנה אחרת.

חברת OneTech מתמחה בבניית אתרי תדמית וחנויות וירטואליות, וכאן אנו נציג לכם מה ההבדלים בין חנות וירטואלית לבין אתר תדמיתי ולמי מיועד כל אחד מאתרים הבאים, ואז תוכלו לבחור בקלות את האתר שאתם מעוניינים לבנות, ולהגדיר את קהל היעד שלכם על פי השירותים שאתם מציעים.

 • גלריית אתרי תדמית
 • אתרי תדמית
 • בניית אתרים
 • תכנון תוכנית עבודה לבניית אתר

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  חנות וירטואלית

  חנות וירטואלית הינו התחליף לחנות הממוקמת בקניונים ובמרכזי העיר, במקום להגיע לחנות ולרכוש את המוצר שאנו רוצים, נכנסים לחנות באינטרנט ומחפשים את המוצר, מוסיפים לעגלת הקניות ובסוף מבצעים את הרכישה בצורה מאובטחת באמצעות סליקת כרטיס אשראי ב-PayPal, ולאחר מכן מקבלים מספר הזמנה למעקב אחר השליחות, היתרון ברכישה באינטרנט שאין צורך לזוז מהכיסא ואנחנו מקבלים את המוצר עד הבית.

  חנות וירטואלית מיועדת לבתי עסק אשר מעוניינים למכור מוצרים באתר, להציג את כל רשימת המוצרים תחת קטגוריות ותתי קטגוריות על מנת שיהיה סדר בהיררכיית האתר ונוחות לגולש לאיתור וחיפוש אחר מוצר מסוים.

  אתר תדמיתי

  אתר תדמיתי הינו אתר אשר מציג מידע על העסק, כגון: טקסט שיווקי, תמונות, סרטונים, צור קשר, אודות, פרופיל החברה, התמחויות העסק וכו', ולא יוכל לבצע מכירות און-ליין כמו בחנות וירטואלית, מכיוון שהוא לא נבנה לצורך מכירות אלה להציג מידע טקסטואלי לגולש, לכן אם אתם עסק שנותן שירותים אתר תדמיתי זה בדיוק מה שאתם צריכים.

  לסיכום

  עכשיו אפשר להבין שההבדלים בין חנות וירטואלי לאתר תדמיתי שונים לחלוטין מבחינת היררכיית האתר, מבנה האתר, יתרונות וחסרונות, ולמי כל אתר מיועד, לכן לצורך מכירות באינטרנט אנו נבנה חנות וירטואלית, ואם נרצה להציג את השירותים שאנו מציעים נבנה אתר תדמיתי.

  גולשים שקראו עמוד זה התעניינו בעמודים הבאים: