סליקת כרטיסי אשראי בעולם הדיגיטלי של היום הולך ומתחזק וזו הדרך הנפוצה ביותר בימינו לבצע רכישות באינטרנט, חנויות וירטואליות ואתרי מסחר אלקטרוני בארץ וברחבי העולם משתמשים בשירותי סליקה לביצוע חיובים ותשלומים באמצעות האינטרנט.

עשרות אלפי אתרי מסחר אלקטרוני כבר מבצעים מכירות באינטרנט, וישנם מגון אפשרויות תשלום שונות באתר, כגון: תשלום באמצעות פייפל – PayPal, פלא-פיי, טרנזילה ועוד. התשלומים מבוצעים עם אבטחה ועומדים בתקנים של התקני האבטחה SSL.

תהליך סליקת כרטיס האשראי מתבצע ע"י החברה אשר גובה את התשלום מהלקוח ובהסכם עם בעל העסק התשלום עובר במרוכז לבעל העסק, כמו כן בעל העסק אינו רואה או מקבל את פרטי כרטיס האשראי אשר התשלום בוצע באמצעות PayPal, התשלומים בחברת PayPal מאובטחים ובעל בעיה ניתן לפנות לשירות לקוחותיה על מנת לקבל פרטים ותלונות לגביי התשלום.

 • כרטיסי אשראי
 • רכישת מוצרים באינטרנט
 • סליקת כרטיסי אשראי

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  תשלום באמצעות PayPal

  חברת OneTech מטמיעה אמצעי תשלום של חברת PayPal לכל חנות וירטואלית אשר עולה לאוויר, היתרונות של תשלומים אלו מגיעות מכיוון שבעל העסק אינו מקבל את פרטי האשראי ואינו יכול לגבות כסף מלקוח, אלא התשלום מועבר לחברת PayPal והחברה מעבירה לבית העסק את התשלומים במרכז כפי שסוכם בניהם, אנו דואגים לביטחונם של הגולשים ורוצים להבטיח שהתשלומים באתר מאובטחים ושאין שום חשש שמישהו ינסה לגנוב לנו את פרטי זיהוי האשראי.

  אופן הקניה בחנות וירטואליות של חברתנו מתבצע כך שאוספים את המוצרים לעגלת הקניות של האתר, ולאחר מכן ניתן לבצע תשלום באמצעות PayPal ומיד נפתח חלונית חדשה עם מעבר לעמוד מאובטח עם הצפנת תעודות SSL, והתשלום מועבר לחרת PayPal ללא שום קשר לבית העסק.

  כיום קניה בטוחה ומאובטחת עושים רק באמצעות PayPal.

  גולשים שקראו עמוד זה התעניינו בעמודים הבאים: