אם יש ברשותכם חנות וירטואלית או אתם מעוניינים להקים חנות באינטרנט, המידע הבא חיינו עבורכם ומציג את יתרונות החנות ועל אופן הקידום להשגת יעדים במנועי החיפוש ואיך לבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש בצורה מיטבית על מנת שגולשים רבים יגיעו ויכנסו לאתר וירכשו את המוצרים שלכם.

על מנת לקדם חנות וירטואלית באינטרנט יש צורך בידע קודם בקידום אתרים ולהבין את דרישות הקידום וליישם אותם בחנות וירטואלית, חברת OneTech בעלת הידע הנדרש בקידום אתרים SEO ומתאימה את מערוכותיה בהתאם לדרישות SEO ולפי ההחניות של גוגל לביצוע אופטימיזציה לאתר.

חנות וירטואלית של חברת OneTech הינה מותאמת לדרישות קידום אתרים בגוגל ופועלת על-פי הנחיותיה של גוגל, קוד האתר מותאם בהנגשת האתר למנועי החיפוש ומקצרת את תהליך קידום חנות וירטואלית באינטרנט, כמו כן אנו דואגים כי חנויות וירטואליות יבנו בסטנדרטים גבוהים ועל-פי דרישת הלקוח.

 • גלריית אתרי תדמית
 • הזמת מוצרים באינטרנט
 • כרטיסי אשראי
 • אתרי דתמית
 • ביצוע הזמנה בחנות וירטואלית

צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

  איך מבצעים אופטימיזציה מלאה לחנות

  תהליך ביצוע האופטימיזציה לחנות וירטואלית מתחילה מטיפול בכותרות העמודים אשר שם המוצר יופיע ככותרת העמוד (title) ויתויג גם ככותרת H1 בעמוד המוצר, ואז יש צורך לכתוב את תיאור העמוד (description) בתמציתי עד 156 תווים ושם נציין את המפרט הטכני או המידע על המוצר כך שמנוע החיפוש של גוגל יוכל להטמיע אותו בתוצאות החיפוש ויקדם אותנו בתוצאות החיפוש וכמות בגולשים והמכירות באתר תגדל וכך נוכל להשיג את היעדים שהצבנו בתחילת הפרויקט.

  כמו כן חשוב לציין שיש לבצע אופטימיזציה לכל האתר, אשר כולל טיפול בכל המוצרים, בעמודי קטגוריה ועמודי תת קטגוריה, ככל שהטיפול במוצרים מתבצע בהתאם לדרישות הקידום כך הדירוגים שלנו בתוצאות החיפוש עולות ואנחנו מקבלים דירוג יותר גבוהה לאתר וסמכות האתר משתפרת.

  גולשים שקראו עמוד זה התעניינו בעמודים הבאים: